U subotu 23. ožujka 2024. od 10- 14 sati za vrijeme trajanja Dana otvorenih vrata na Filozofskom fakultetu posjetitelji će moći zaigrati igru i osvojiti nagradu!

Svi koji uživaju u igri riječima i brojevima, vole gledati filmove s tajnim agentima i vremenskim strojevima dobit će priliku nakratko postati vremenski detektivi i pokušati pronaći izgubljene vrijednosti čovječanstva!

Vaš zadatak je da pronađete naš info pult u auli Fakulteta, skenirate kod za preuzimanje aplikacije i krenete na putovanje kroz vrijeme i prostor!

Ova interaktivna igra upoznat će vas s prostorima Fakulteta i Knjižnice te s poviješću i vrijednostima koje predstavljaju Filozofski fakultet!

Ovo događanje organizirano je u suradnji Knjižnice Filozofskog fakulteta i Odsjeka za informacijske i komunikacijske znanosti Filozofskog fakulteta u Zagrebu.

Organizacijski tim: Tomislav Ivanjko, Inja Cahun Kisić, Ivana Kukić, Ana Kužnar, Iva Ledinščak, Nika Marinović, Željka Miklošević