Knjižnica Filozofskog fakulteta ove godine obilježava 15 godina od preseljenja u novu zgradu i 150 godina Filozofskog fakulteta!

Tom prigodom organizirali smo popratna događanja čijim sadržajima smo htjeli obuhvatiti naše kolege iz knjižničarske struke, naše profesore, a i naše studente pa vas u programu očekuje stručni skup o visokoškolskoj knjižnici kao mjestu susreta i suradnje, (prijava obavezna na https://forms.gle/SbydDL9pqWQ5oYLC9 do 9. ožujka), panel rasprava o promjenama vrednovanja u društvenim i humanističkim znanostima te studentska večer poezije.

Bit će organizirane i prigodne izložbe: 15 u 15: Knjižnica unazad 15 godina (izložba plakata); Između znanosti i poezije: izložba zbirki poezije nastavnika Filozofskog fakulteta (izbor iz fonda); izložba izdanja FF pressa; Radimo sve u 15: izložba posterskih izlaganja zaposlenika/ica Knjižnice

Sva događanja održat će se u tjednu od 11. – 15. ožujka 2024.

Pratite nas i na društvenim mrežama Knjižnice za najnovije obavijesti.

Detaljan raspored i lokacije događanja pronađite u nastavku.

Vidimo se!